508 280 018 h13@turazem.pl

kwiecień, 2021

06kwi5:30 pm7:30 pmChór Nana. Śpiewamy dalej dla Wrocławia ❤ Stała grupa.

more

Szczegóły wydarzenia

Chór Nana. Śpiewamy dalej dla Wrocławia ❤ w stałej grupie.
*
Wspólny śpiew od wieków wyzwalał w ludziach poczucie mocy i sprawczości. Integrował do wspólnego działania. Uzdrawiał poprzez doznanie połączenia i przepływu we wspólnocie. Chcemy dalej wykorzystywać to zjawisko we współczesnym Wrocławiu, uzdrawiając tkankę miejską tam, gdzie potrzebuje ona integracji oraz zaangażować do wspólnego działania artystycznego!
Chór Nana to kontynuacja mikrograntowego projektu Pieśni uzdrawiające Wrocław oraz spotkań Chóru Pieśni Gruzińskich pod nową nazwą.
Podczas spotkań Chóru Nana tematem są tradycyjne pieśni (głównie z Gruzji, a także z Polski, Ukrainy, Francji, Norwegii i innych). Istotne jest zanurzenie się we współbrzmieniu i najważniejsze – spotkanie we wspólnym śpiewie. Zwracamy uwagę na odcienie głosu, jego możliwości i wygodę śpiewania.
Warsztaty, które poprowadzi Olga Lidia Kozłowska. Droga Głosu, przeznaczone są dla wszystkich chętnych, bez względu na doświadczenie. Można wziąć udział w jednym warsztacie, albo wszystkich. To zależy od Was!
----
Terminy:
Każdy WTOREK od 17:30 do 19:30
O ewentualnych zmianach informujemy w komentarzu na wydarzeniu - prosimy o uwagę. -----
Miejsce: Centrum Integracji Mieszkańców Nowe Łąki Generała Romualda Traugutta 81. Wejdź w bramę "81", po lewej jest piękny budynek - oficyna 🙂 Jesteśmy na tarasie lub 2gim piętrze z otwartymi oknami - w zależności od pogody!
-----
Inwestycja: 30 zł za spotkanie. Grupa jest stała.
-----
Zapisy: drogaglosu@gmail.com, temat: Chór Nana
-----
Olga Lidia Kozłowska. Droga Głosu – jest psychologiem i psychoterapeutą somatycznym, prowadzi warsztaty skoncentrowane na głosie jako sposobie ekspresji oraz poznania siebie. Ma wieloletnie doświadczenie z różnorodnymi drogami emisji głosu, głównie w śpiewie tradycyjnym i klasycznym (chóralnym), a także w improwizacji. Fascynuje ją praca nad odcieniami i możliwościami głosu. Podchodzi do głosu holistycznie. Prowadziła Chór Pieśni Gruzińskich, który przekształcił się w Chór Nana.

Czas

(Wtorek) 5:30 pm - 7:30 pm

Lokalizacja

Centrum Integracji Mieszkańców Nowe Łąki

Romualda Traugutta 81 oficyna, 50-417 Wrocław

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X