508 280 018 h13@turazem.pl

marzec, 2021

This is a repeating event

17mar5:00 pm6:30 pmPantomima dla dzieci - bezpłatne warsztaty

more

Szczegóły wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na warsztaty ruchowe dla dzieci. Podczas zajęć nauczymy się jak wyrażać emocje, myśli oraz charakter wykreowanej postaci za pomocą gestu.
Wykorzystując wyobraźnię, możliwości ciała oraz wspólnie stworzone rekwizyty i kostiumy, spróbujemy przenieść się do magicznego świata kreatywnej zabawy i aktorskich wyzwań.
Efektem długoterminowej pracy będzie zrealizowanie spektaklu pantomimicznego z udziałem wszystkich uczestników.
Warsztaty dla dzieci w wieku 7-13lat
O prowadzącej: Edyta Kasprzyk
Jestem absolwentką Państwowego Pomaturalnego Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy we Wrocławiu ze specjalizacją Pantomima oraz studentką Filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim.
Swoją przygodę z teatrem rozpoczęłam realizując liczne spektakle z Teatrem Pod Kolumnami, z którym występowałam na wielu festiwalach, m.in. inowrocławskiej Arlekinadzie, czy wrocławskim Przekręcie. Wraz z grupą prisma artem brałam udział w przedstawieniu Stacja 6 na Festiwalu Dolnośląskich Teatrów Offowych ZWROT.
Współorganizowałam festiwal Wrocławskie Spotkania z Pantomimą, Mimem i Teatrem Ruchu Mimesis. Współtworzyłam projekt dyplomowy móve, którego głównym celem była integracja różnych środowisk artystycznych Wrocławia. Projekt składał się z cyklu warsztatów świadomej pracy z ciałem i rekwizytem dla osób dorosłych i pokazu pracy na scenie widowiskowej w SKiBA we Wrocławiu.
Obecnie współpracuję z zespołem Gwardia Gryfa, realizując projekty artystyczne, spektakle i pokazy na terenie całej Polski.
- - - - - Zajęcia będą odbywać się co tydzień w środy w godz. 17:00-18:30.
Zapisy: h13@turazem.pl
Zajęcia są bezpłatne.

Czas

(środa) 5:00 pm - 6:30 pm

Lokalizacja

PrzedPokój H13

Hercena 13, 53-453 Wrocław

Organizator

PrzedPokój H13

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X