508 280 018 h13@turazem.pl

kwiecień, 2021

13kwi4:15 pm5:00 pmUważność i Spokój Żabki. Praktyka uważności dla dzieci w wieku 8-12 lat Online.

more

Szczegóły wydarzenia

Uważność i Spokój Żabki. Praktyka uważności dla dzieci w wieku 8 -12 lat Online.
✔ Zapisy: fundacja@bezpieczneryzyko.org
W ramach wydarzenia: 👉1. Spotkanie otwarte dla rodziców (Poznanie metody, doświadczenie uważności) w dniu 1 grudnia g. 16:15-17:00. 👉 2. 8-tygodniowy cykl spotkań z dziećmi. Raz w tygodniu. 45 min. od 8 grudnia g. 16:15-17:00.
🐸 Metoda Eline Snel została opracowana na podstawie testów na różnorodnych grupach dzieci. To zbilansowany, zabawny i skuteczny program praktyki uważności dla dzieci.
Możliwe efekty: ✔ Wzmocnienie układu odpornościowego. ✔ Zwiększona koncentracja i lepsza pamięć. ✔ Zwiększenie zdolności radzenia sobie z lękiem, niepokojem i zmartwieniami, większa umiejętność rozpoznawania i radzenia sobie z emocjami. ✔ Lepsze zasypianie. ✔ Życzliwość wobec innych i siebie. ✔ Lepsze relacje z innymi.
👧👦Dla kogo? Dla dzieci w wieku 8-12 l. i ich rodziców.
🏡 Gdzie? Przestrzeń online - platforma Zoom. Dzień przed spotkaniem rodzice, opiekunowie otrzymają na swoje skrzynki pocztowe link do zajęć uważności.
🧘‍♀️ Poruszane tematy 1. Obserwacja i skupienie 2. Wsłuchaj się w swoje ciało 3. Smak, węch, słuch, wzrok, dotyk 4. Cierpliwość, zaufanie i zdolność odpuszczania 5. Jak poczuć uczucia? 6. Cudowny świat myśli 7. Bycie życzliwym jest fajne 8. Tajemnica szczęścia
Ogólne zasady ✔ 45 min. Raz w tygodniu. Przez 8 tygodni. ✔ Po każdej lekcji rodzice otrzymują mail ze wskazówkami do pracy z dziećmi. ✔ Cykl spotkań jest bezpłatny. ✔ Jest realizowany dzięki działaniom fundacji Bezpieczne Ryzyko.

Czas

(Wtorek) 4:15 pm - 5:00 pm

Lokalizacja

Centrum na Przedmieściu

ul. Prądzyńskiego 39 A

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X