508 280 018 h13@turazem.pl

czerwiec, 2024

26cze6:00 pm6:45 pmTEATROWO – zajęcia teatralne dla dzieci 4-7 lat

more

Szczegóły wydarzenia

🎭 Serdecznie zapraszamy na zajęcia teatralne dla dzieci w wieku 4-7 lat.
Zajęcia w Teatrowie prowadzone są za pomocą nowatorskich metod łączących teatr dramatycznym, z pantomimą i teatrem lalek w oparciu o pedagogikę zabawy. Warsztaty bazują na naturalnej potrzebie ruchu i zabawy u dzieci oraz na ich propozycjach, które są rozwijane w trakcie wspólnych działań.
Zapraszamy do Naszego świata! ⭐️
____________________________________________________________________
🔸 KIEDY? środy, 18:00-18:45 (start: 21.02)
🔸 GDZIE? Przed·Pokój H13 Świdnicka 43-45, Wrocław
🔸 ZAPISY? teatrowo.wroclaw@gmail.com tel: 796 389 485
🔸 KOSZT? 4 zajęcia (miesięcznie) po 45 min = 110 zł pierwsze zajęcia 21.02 OTWARTE (darmowe)
___________________________________________________________________
🔵 KIM JESTEŚMY? Z tej strony Teatrowo – jesteśmy grupą pedagożek teatralnych, aktorek, reżyserek i animatorek kultury, dla których praca z dziećmi to prawdziwa pasja i radość.
🔵 CO NAS WYRÓŻNIA? W trakcie zajęć wzmacniamy kompetencje społeczne, stawiając na inwencję twórczą dzieci, ich pomysły, propozycje i rozwiązania. W swojej pracy stosujemy model komunikacyjny oparty m.in. na metodzie NVC Marshalla B. Rosenberga. Warsztaty mają charakter spektakli animacyjnych, opartych na wciągających historiach, w których dzieci biorą czynny udział i mają realny wpływ na przebieg historii.
🔵 NASZE ZAJĘCIA: 👉 dają przestrzeń do proponowania indywidualnych pomysłów i rozwiązań, 👉 wzmacniają stawianie na własne pomysły, 👉 dają poczucie sprawczości, 👉 uczą współpracy w grupie i współodpowiedzialności, 👉 pobudzają kreatywność, wyobraźnię i skupienie, 👉 uczą świadomości własnego ciała i przestrzeni, 👉 rozwijają komunikację opartą na inkluzywności i szacunku, 👉 w praktyczny sposób pokazują czym jest teatr i co to znaczy występować na scenie.
🔵 NASZE WARTOŚCI Każda historia w Teatrowie to z jednej strony niezapomniana przygoda, którą współtworzą dzieci, poznając czym jest teatr, z drugiej nauka wielu wartości i rozwój kompetencji społecznych. Nasze wartości: "taki jaki jesteś, jesteś fajny, nie musisz być idealny" "każdy pomysł jest ważny i potrzebny" "jesteśmy zespołem, pomagamy sobie i dbamy o siebie nawzajem” “zasady budują bezpieczeństwo” "słuchaj, obserwuj, bądź uważny" “próbujmy różnych rozwiązań” “każdy z nas jest inny i dzięki temu wyjątkowy”
Zapraszamy do kontaktu 🙂
TEATROWO teatrowo.wroclaw@gmail.com

Czas

(środa) 6:00 pm - 6:45 pm

Lokalizacja

PrzedPokój H13

Świdnicka 43-45, 50-453 Wrocław

Organizator

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X
Skip to content